Reachtruckcertificaat behalen voor de starter
Rijdt u of uw medewerker nog niet lang op een reachtruck? Dan is onze starterstraining uitermate geschikt om te volgen. De training duurt 2 dagen. Tijdens deze 2 dagen wordt zowel de theorie behandeld als de praktijk. Juist wanneer er nog weinig ervaring is, is het extra fijn om voldoende tijd te hebben om te oefenen. Dat kan bij onze starterstraining.
Het reachtruckcertificaat is 5 jaar geldig!
Bij voldoende resultaat ontvangt u van ons een reachtruckcertficaat en veiligheidspas. Onze veiligheidspas is geschikt om op zak te dragen in de portemonnee. Hiermee heeft u altijd het bewijs bij de hand dat u voldoende onderrricht bent om op de reachtruck te rijden.
Waarom een reachtrucktraining volgen?
Elke reachtruckbestuurder heeft de plicht om voldoende onderricht te zijn. Met een veiligheidscertificaat voor de reachtruck kan aangetoond worden dat men een opleiding heeft gevolgd. Om deze kennis op peil te houden, is een herhalingscursus nodig.
Meer informatie?
Neem voor meer informatie gerust contact met ons op via
telefoonnummer 085-782 06 88 of mail naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.